
Axana, aide domicile à Westerlo 2260
Hallo ik ben axana en zou jullie als oudere graag willen gezelschap houden door spelletjes te spelen of wat bij te babelle
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Tophelp.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@tophelp.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.

Hallo ik ben axana en zou jullie als oudere graag willen gezelschap houden door spelletjes te spelen of wat bij te babelle
Ik werk zelf in een rusthuis en het is fijn om de mensen die het niet zo goed meer te helpen en eens een praatje mee te doen ze genieten er echt van het is fijn dat je ze soms aan het lachen kan brengen
Aimy, 23 jaar. Ben zorgkundige en ben 3 jaar aan het werk. Ben in 2017 afgestudeerd als zorgkundige. Ik kan meteen aan de slag! Ik beschik over een eigen wagen en rijbewijs B.

hallo ik ben emily 14jaar oud, maar al redelijk volwassen ik wil graag helpen. ik doe dit voor men plezier en als ik daar een zakcentje kan mee verdienen is dit altijd leuk! hopelijk tot binnenkort! emily
Ik heb veel geduld met ouderen ik help mensen graag

Hallo! Ik ben Tessa, ik ben 16 jaar. Ik zou u met verschillende dingen kunnen helpen: boodschappen doen, kuisen, .. En u natuurlijk gezelschap houden! Ik heb hier niet zoveel ervaring mee maar ik sta natuurlijk open om te leren!

ik ben Annemie , ik heb gewerkt met mensen met een beperking en weet dus waar ik terecht kom. ik heb dit altijd op vrijwillige basis gedaan. Ik merk dat mensen zeer tevreden kunnen reageren op wat je voor ze doet en ze heel dankbaar zijn. Dat geeft me veel voldoening. Het maakt dat ik ook gelukkig ben om op deze manier een steentje te kunnen bijdragen.
ik heb ziekenoppas gedaan bij solidariteit voor het gezin
Ik ben Emily, Ik ben 19 jaar. Ik heb een getuigsschrift van verzorgende. Ik heb ook heel wat ervaring door vakantie werk in de ruathuisen.

hallo ik ben lieselotte, ik ben 18j ik heb stages gedaan in verschillende rusthuizen bij zelfstandige bewoners als bij dementerende. ik kan goed omgaan met de mensen en ik heb een luisterend oor en ben behulpzaam. ik ben lief en leergierig en sta dus open om bij te leren.

Mijn naam is Freya . Ik ben een meisje van 19 jaar oud. Ik heb een diploma ASO Humane wetenschappen en ben momenteel bezig in mijn tweede jaar criminologie aan de KU Leuven. mijn hobby's zijn wandelen met mijn honden en met asielhondjes, lopen, nagels, ... Ik zou naast mijn studies graag een centje bijverdienen, en dit zou ik heel graag doen door middle van mensen te kunnen helpen. Mijn ervaring met ouderen is gebaseerd op mijn grootouders. Ik ga erg vaak langs bij mijn grootouders en winkel...

Momenteel onthaalmama en ervoor thuisverpleegkundige.

Ik doed graag mijn werk

Jaren ervaring. Ik ben geduldig, spontaan en kan goed luisteren.
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@tophelp.be📨