
Hallo, ik ben een student van 17 jaar die nu haar laatste jaar sociale technische wetenschappen ingaat. Mijn sterkste vakken zijn de natuurvakken, chemie, sociale en taalvakken.
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Tophelp.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@tophelp.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.

Hallo, ik ben een student van 17 jaar die nu haar laatste jaar sociale technische wetenschappen ingaat. Mijn sterkste vakken zijn de natuurvakken, chemie, sociale en taalvakken.

Ik zit zelf iedere dag op school in een ASO richting. Hier heb ik 4uur per week Frans, 4uur per week Nederlands en 2uur per week Engels. Ook heb ik 5uur per week wiskunde, en 2 uur per week fysica, biologie, chemie en geschiedenis. Daarnaast leg ik regelmatig de leerstof uit aan mijn jongere zus/jongere nichtjes die de franse/engelse tijden, en de wiskunde, ... soms moeilijk vinden. Ik lees ook graag, dit meestal in het Engels. Tips om veel woordjes vanbuiten te leren heb ik ook!

Ben Kelly, 21 jaar en geef mijn nichtje nu al geruime tijd bijles met al haar vakken. Ik vond dit wel leuk om te doen en ben zelf huisvrouw met teveel tijd dat ik dacht laat ik andere mensen hiermee een plezier doen. Kan alle basisschool kinderen bij AL hun vakken begeleiden en middelbareschool kinderen bij de meeste vakken. Hoger dan de middelbare school kan ik alleen het vak geschiedenis begeleiden. Ik heb een opleiding leisure and hospitality gedaan (oftewel recreatie) dus uw kind za...
Hey, ik ben Lema en ik ben momenteel 15 jaar oud. Ik doe havo4 aan het Graaf Huyn College. Wiskunde en Economie zijn mijn beste vakken, vandaar dat ik andere er ook graag mee wil helpen!

Ik geef al zo'n 5 jaar bijles aan basisschoolleerlingen bij het Studiehuis in Brunssum. Ik geef dan verschillende vakken: Taal, Rekenen, Studievaardigheden en citotraining. Verder heb ik ook Nederlands en Engels gegeven op middelbaar- en MBO niveau.

Heb jij hulp nodig met je huiswerk? Snap je iets niet dat te maken heeft met wiskunde, rekenen, biologie, aardrijkskunde en geschiedenis? Dan kun je bij mij terecht.

Mijn naam is Myrthe. Ik ben 20 jaar oud. Ik woon in Echt samen met mijn vriend. Ik heb al 6 jaar ervaring in het opvangen van kinderen. Met bijles heb ik nog niet veel ervaring. Af en toe een keer sporadisch bij de kinderen waarbij ik oppaste. Mijn jongere zusje heb ik wel vaker geholpen met huiswerk of voorbereiden op een proefwerk. Ik heb het VWO afgerond met succes. Ik vind de meeste vakken erg leuk en kan ook goed uitleggen.

Mijn naam is Sanne en ik ben 25 jaar. Graag zou ik uw kind helpen door hem/ haar bijles te geven zodat ze op school sprongen vooruit gaan!
Bonjour, Je m'appelle Bernadette, j'ai 60 ans et maman de 2 grandes filles. Je peux aider votre enfant dans toutes les matières du primaire mais aussi en néerlandais et anglais jusqu'à la fin du secondaire. Je peux également communiquer avec eux dans ces 2 langues. Je suis patience, claire et je vise avec vous la réussite de votre enfant Je peux me rendre à votre domicile.

Hallo, ik ben Laura. Ik ben 16 jaar. Ik doe op SJB in Zonhoven kantoor logistiek. Ik begin mijn vijfde jaar maar ik heb tot het 3de jaar ASO en TSO gedaan. Maar de richtingen bevielen me niet en ik was goed in boekhouden en met de computer. Ik mis de vakken en zou graag mensen helpen met deze interessante vakken. Ik vind zelf dat je een beetje spellend leren, in plaats van pennen. Overschrijven leer je niks van maar een leuke les blijft je bij.
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@tophelp.be📨