De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.be werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@tophelp.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Beervelde. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Gwen, schoonmaken in Lochristi

Ik help meestal bij ons thuis en bij mijn schoongrootmoeder

Giorgio, mannelijke huishouder - 9160 Lokeren

I am a person who takes initiative. I speak French, a little English and DutchI'm always available

Alisiya, schoonmaken in Gent 9040

Beste , Ik ben zelf zorgukundige , waarvan ik ook een deel in de thuis zorg heb gewerkt , waar een deel van mijn taken bestaat uit , koken, kuisen, strijken, boodschappen enzov, ... ik heb nog enkele dagen vrij in de week die ik kan gebruiken om u verder te helpen in uw dagelijkse huishouden, Grtjs Alisiya

Antoinette, thuishulp in Melle 9090

Graag had ik ondersteuning of gezelschap aangeboden, heb reeds jaren in rusthuis gewerkt en weet hoe belangrijk wat hulp en luisterend oor is voor deze mensen.

Ik ben Sule, 25 jaar en geboren en getogen in Gent. Ik heb een grote passie voor koken en zou daarom mijn kookkunsten willen laten proeven aan anderen! :) ik werk op dit moment als nacht ADL-assistent bij volwassenen met een beperking. Thuis kook ik daarom heel vaak omdat ik de enige ben die overdag thuis is. Ik ben van Turkse origine maar ik kan me makkelijk aanpassen aan andere keukens. Thuis kook ik heel vaak aziatisch, italiaans, mexicaans, … en nog heel veel andere soorten keukens. Ik ma...

Sharon, werkster in Berlare

Ik ben Sharon, 19 jaar en 18 weken zwanger van een tweeling. Ik ben op zoek naar werk om enkele uren in de week uit te voeren. Huishoudhulp.

Assanatou, werkster in Wondelgem 9032

Je suis une jeune fille dynamique, respectueuse travailleuse accueillante souriante. Je propose le ménage le repassage aide à faire les courses et autres. j'ai fait 2ans dans ce domaine

Angelina, schoonmaken - 9860 Oosterzele

Buiten babysitten ben ik ook beried voor huishoudelijke taken die moeten gebeuren. Omdat ik de richting restaurant en keuken volg kan en wil ik zeker dingen klaarmaken die mij worden opgegeven is dat een simpele pasta of koekjes is dat allemaal oke. Het is natuurlijk niet de bedoeling dat ik een 3 gangen menu maak maar als het simpele dingen zijn kan dat zeker en vast.