
Aisha, hondenpension in Knesselare
Mijn ouders hebben een paardenfokkerij en mijn schoonouders hebben kippen, poezen, schapen en vissen. Ikzelf heb vissen, kippen en een superlieve hond! Dieren komen bij mij op de eerste plaats !
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.be werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@tophelp.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Mijn ouders hebben een paardenfokkerij en mijn schoonouders hebben kippen, poezen, schapen en vissen. Ikzelf heb vissen, kippen en een superlieve hond! Dieren komen bij mij op de eerste plaats !

ik ben axana 20 jaar ik hou van dieren ik heb zelf een hond en een kat heb tot op heden altijd paard gereden. wandelen, wassen, eten geven, koten proper maken is zeker allemaal geen probleem. hopelijk tot snel

Ik ben een supergrote dieren liefhebber en n mijn vrije tijd ga ik ook vaak naar een honden café in Gent, ook als ik diertjes over straat zie lopen kan ik het niet laten om aan de eigenaar te vragen of ik het dier mag aaien.

Hallo Ik ben Anouk, eigenaar van heel wat leuke dieren : 4 pony's, 2 honden. Ze houden allemaal van aandacht, maar de ene moet soms wat meer energie kwijtspelen als de andere. Ik heb al eens bij mensen thuis voor alpaca's en kippen komen zorgen, wanneer ze op reis waren. Was heel leuk om te doen. Neem gerust contact met me op

Ik ben een zeer grote dierenliefhebber, ik vind het leuk om op dieren te passen. Ik heb zelf een hond, kat en een paard. Vroeger heb ik ook nog vissen en konijnen gehad!
Dieren zijn mijn passie. Ik ben opgegroeid met 2 honden, kippen, ganzen, konijnen, cavia's, papegaaien, schildpadden, vogels en de paarden, koeien en geiten van de buurman. Momenteel heb ik 5 katten die binnenshuis leven en een verzorgpaard.

Hallo, Mijn naam is Yana. Een hele grote dierenvriend. Zelf heb ik 6 huisdieren. 2 honden, 2 katten, 2 knaagdieren. Ik kan met jullie dieren gaan wandelen, eten geven, .. Groetjes Yana

Hallo, ik ben Kyara Spiessens Saelens, ik ben 14 jaar en Ik zou heel graag op uw hondje/hond of katje passen/wandelen voor als jij/jullie even weg moeten of er niet met kunnen gaan wandelen. Ik hou ontzettend veel van dieren en heb totaal geen schrik van honden of katten. Ik hou me ook ontzettend graag bezig met een hond of kat. Hopelijk tot dan.

ik hou ervan om met dieren bezig te zijn, ik heb zelf ook een hond.

Hallo iedereen, Ik ben Marie-Claire. Ik ben een vlotte sociale maar rustige dame die verzot is van dieren! Mijn werk is dan ook dierenarts voor de kleine huisdieren. Ikzelf heb altijd katten, kittens, honden puppy’s en paarden gehad. Omgaan met dieren is dus met de paplepel erin gegaan ;) Vandaar dat ik graag een oogje in het zeil wil houden op jullie lieve viervoeter! Indien uw dier extra verzorging nodig heeft, kan ik deze ook geven! Als je nog verdere vragen hebt, stel ze gerust. Groetjes

Ik ben op zoek naar een nieuwe uitdaging waar ik mijn hart en ziel kan insteken. Ik ben een grote dierenvriend en heb zelf ook huisdieren. Ik ben opgegroeid met alle soorten huisdieren van honden tot cavia's.
Ik kom vaak in contact met dieren. Ik heb zelf 2 honden. Men familie had vroeger een boerderij waar ik soms helpte.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@tophelp.be📨