Vera, hond uitlaten in Opglabbeek
Ben een echte honde vriend, heb zelf ook 2 schatten van honden
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.be werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@tophelp.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Ben een echte honde vriend, heb zelf ook 2 schatten van honden
Mijn naam is Kiana, ik ben 17 jaar. Ik heb veel interesse in dit omdat ik heel graag met dieren bezig ben. Ik heb zelf 2 huisdieren, een hond en een kat. Ook heb ik een konijn gehad. Ik ben altijd al een hondenliefhebber geweest omdat als klein kind ook ben opgegroeid met honden.

Hallo! Ik ben Nikki , 22jaar! Ik heb zelf 2 katten, 3vogels, kippen & 3 geiten!

Zelf heb ik 2 honden, een jongen en een meisje, broer en zus, kruising Maltezer en Shih Tzu. Ze worden binnenkort 2 jaar oud. Ook kan ik prima overweg met oudere en grotere honden, de hond van mijn grootouders is namelijk een 11 jarige heidewachtel. Met mijn honden zijn we naar de hondenschool geweest, en ik ken dus de beste tricks om ze te laten luisteren. Wandelen is ook gewoon tof, vind ik :)

Sou cuidadora de animais, posso cuidar do seu.animal .
Bonjour, J'ai toujours adorée les animaux depuis un jeune age. Donc pouvour promener ou prendre soins des animaux en étiant payé, c'est parfait.

Ik ben samantha . Ik woon in de gemeente Neeroeteren. Heb zelf huisdieren en ben er dol op! Wandelen en spelen met een hond doe ik graag!

Ik heb een groot hard voor dieren. Ik heb zelf 2 konijnen en mijn vriend heeft 2 honden waar ik af en toe mee speel en mee ga wandelen. Ik ben niet heel veel ervaring maar ik kan altijd bijleren.
hallo, Ik ben Lindsey . En woon in Stein Limburg. En ik heb zelf ook honden. Dus ik heb veel ervaring met honden. Ik heb al bijna mijn hele leven honden om me heen. En weet ook hoe ze reageren op sommige situaties. Ik bied : Aandacht voor u huisdier zodat hij/zij niet altijd alleen is . Ik kan u Hond eten geven. En er mee gaan wandelen. En er mee spelen. Zoals met een balletje etc. Nog vragen u kan altijd mij contacteren.

Hallo allemaal. Ik ben charelle Ben 18 jaar en woon in Urmond. Ik heb 5 jaar Paard gereden en een Eigen pony gehad. Nu in De kerstvakantie ga ik ook bij vrienden op hun hond passen. Zelf heb ik thuis ook 5 Mechelse herders. Dus ik ben een echte dierenvriend.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@tophelp.be📨