
Lieke, hulp aan huis in Ellikom
Ik vind het heel leuk om met mensen te praten en ze verder te helpen.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.be werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@tophelp.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Ik vind het heel leuk om met mensen te praten en ze verder te helpen.
Ik ben Fien gescheiden 61 jaar , ik kan voor je koken , opruimen , wandelen doe ik ook graag , ik kan goed luisteren en.ook wat raad geven , helpen iets op te lossen voorlezen, boeken vind ik heel interessant, of je kunt ook zelf voorstellen om iets te doen , ik doe alles graag , en babbel graag

In de winter van je leven hoort een medemens die je, daar waar nodig is, ondersteuning kan geven. Meer dan hierboven staat kan ik niet duidelijker maken. Het is bijzonder jammer dat op dit moment in de maatschappij oudere mensen vaker vergeten worden. Dit terwijl juist in deze levensfase mensen alle zorg moeten krijgen die ze nodig hebben. Graag geef ik mijn zorg aan hun, met respect en oog en oor voor hun.

Hallo, Ik ben Jerney , 18 jaar Ik doe de opleiding verzorgende te Maaseik Ik heb al stage gelopen in rusthuizen Ik ga heel graag met oudere mensen om, biedt ze graag hulp aan!

Ik ben graag in de buurt van mensen en vind het altijd gezellig om een babbeltje te maken. Ik help graag.
Hallo, ik ben een 57 jarige vrouw uit Opglabbeek, en zoek oppaswerk.Ik heb al ervaring, daar ik altijd bij mijn vader gezelschap heb gehouden, toen hij ziek was

Mijn naam is Rowie en ik ben 22 jaar ik ben graag bruiten bezig en help graag mensen.

Ik heb als vrijwilliger op de dementie afdeling gewerkt en twee jaar achter elkaar in de zomer vakantie in de thuis zorg. Ik ben graag onder de mensen
Sinds enkele jaren ben ik werkzaam in ons eigen bedrijf maar omdat de werkzaamheden vanwege de recessie tot een minimum beperkt zijn ben ik mantelzorger/schoonmaakhulp voor ouderen geworden. Omdat enkele cliënten onlangs overleden zijn ben ik zoekende naar een nieuwe job.

Hallo, Mijn naam is Alenka ik ben 20 jaar ik woon in Eksel en werk in het revalidatie en MS centrum in Overpelt. Na mijn uren daar zou ik graag nog iets anders erbij doen. Ik ben beschikbaar vanaf 13.30 tot ... Ik beschik over een eigen auto dus mij verplaatsen is geen enkel probleem. Graag zou ik instaan voor de hulp van oudere mensen. Door de studierichting die ik op school heb gedaan (organisatie assistent) en mijn stages heb ik al een heel groot deel ervaring met oudere. Ik ben een heel ...
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@tophelp.be📨