De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.be werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@tophelp.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Marleen, thuishulp voor ouderen in Daknam 9160

ik ben marleen ik ben 18 jaar ik heb mss nog niet veel hervarig maar leer weer rap bij en hou veel van oudere mensen

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Daknam. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Lieve mensen, ik ben Delaja een jonge, leergierige zorgzame jonge vrouw. Zelf werk ik in een woonzorgcentrum maar ik heb het echt op mijn hart om mensen thuis te kunnen helpen. Dit zou ik dan kunnen buiten mijn werkuren. Ik kan helpen bij hygiënische zorgen maar ook bij boodschappen doen of gewoon een babbel doen met een kopje koffie :) ik kijk er naar uit u te ontmoeten. Tot snel!

Katja, thuishulp voor ouderen in Moerbeke-waas 9180

Ik werk momenteel ook al bij ouderen als thuishulp en doe dit al 6 jaar.

Christa, hulp aan huis in Sint-niklaas 9111

Mijn naam is Christa Dejonghe, een alleenstaande moeder van 2 kids (19 & 21 jaar) en een inwonende student tot eind augustus 2016 Ik heb 3 jaar in een dienstencentrum voor senioren gewerkt. Mijn interesses zijn heel groot: gezelschap, chauffeur, licht huishoudelijke taken, strijken, boodschappen doen, wandelen, koken, administratieve hulp, animatie...... Mijn belangrijkste kwaliteiten: veel geduld, open, heel sociaal, respect en eerlijk.

Alisa, thuishulp voor ouderen in Wachtebeke 9185

Hallo, Ik staat klaar om voor oudere te zorgen en te helpen heb veel geduld en ben een positive mens😉

Gwen, thuishulp voor ouderen - 9080 Lochristi

Ik staat al 4 jaar in de zorg, via stages. Nu doe ik momenteel mijn laatste jaar in een wzc bij mensen met dementie. Ik doe het supergraag.

Nathalie, thuishulp voor ouderen in Terneuzen 4530

Ik ben Nathalie 19 jaar Ik werk al 4 jaar in de zorg Niveau 1 en 2 Ik vind het geweldig om (oudere) mensen te helpen

Lisenca, hulp aan huis in Zelzate

Hey! Ik ben Lisenca 23 jaar, ik ben afgestudeerd in mijn 6de middelbaar als verzorgende waarbij verzorgende taken geen probleem zijn. Heb je eerder hulp nodig voor vervoer/eten maken/boodschappen doen. Dan is dit ook zeker geen probleem! Hopelijk heb je de koffie al lekker warm staan zodat we met veel plezier een babbeltje kunnen slaan 😍

Bonjour, je m'appelle Andrea, je suis aide-soignante pour personnes âgées et enfants, avec de l'expérience j'ai également une formation pour soigner les malades, je suis technicienne en transport médical d'urgence pour ambulances, le plus important est que j'ai un coeur disponible pour prendre soin de toi et t'aider de tout mon coeur à une meilleure disposition. N'hésitez pas à poser vos questions, je serai à votre disposition.

Femke, hulp aan huis in Wichelen 9260

Beste, Ik ben Femke en ben 20 jaar. heb Logistiek Assistent gestudeerd en heb werkplek leren in een rusthuis gedaan, ik heb ook nog een vakantiejob in een rusthuis gedaan. Ikzelf heb ook een oma in een rusthuis waar ik regelmatig ga helpen. Ik ben een heel zorgzaam type en doe er alles aan om mensen een glimlach op hun gezicht te brengen en hun goed te doen voelen. Zelfstandig werken is ook zeker geen probleem voor mij. Als u nog bijkomende vragen heeft, aarzel dan niet om mij te cont...