
Noor, bijles in talen - 9991 Maldegem
hallo iedereen, Ik ben Noor, Ik ben 16 jaar en zit in het 4de middelbaar. Ik volg de richting bedrijfswetenschappen met maatschappij en welzijn (ASO)
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.be werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@tophelp.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

hallo iedereen, Ik ben Noor, Ik ben 16 jaar en zit in het 4de middelbaar. Ik volg de richting bedrijfswetenschappen met maatschappij en welzijn (ASO)

Hallo! Ik ben Sophia en ben 15 jaar. Ik studeer Humane Wetenschappen aan College O.-L.-V. Ten Doorn in Eeklo. Ondanks mijn jonge leeftijd heb ik al veel ervaring met de Engelse taal aan te leren. Ik ben tweetalig; ik ben in het Engels opgevoed maar ga naar een Nederlandstalige school. Als u vragen hebt, twijfel dan niet om contact op te nemen!

Momenteel werk ik in het speciaal voortgezet onderwijs en heb een eigen praktijk in onder andere huiswerkbegeleiding en coaching (bijlessenencoaching.nl). Voorheen werkte ik 14 jaar als leerkracht in het basisonderwijs en kinderopvang. Ik geef professionele begeleiding aan kinderen, jongeren, studenten en volwassenen. Zowel individueel als in groepen. Aandacht voor persoonlijke verschillen qua tempo, concentratie en niveau vind ik erg belangrijk. Ieder kind kan groeien en leren op elk...

Ik ben perfect Nederlandstalig, in het Frans opgevoed, ik praat Engels-Duits, heb nog noties van de Spaanse taal. Ik ben Shanti
Engels is altijd mijn beste taal geweest. Deze heb ik op school behaald op B1 niveau. Ruim voldoende dus. Verder praat ik zelf Papiaments. Liefhebbers die interesse hebben kunnen ook reageren :p
Hallo Ik ben Claudia engelen al ongeveer drie jaar bijles aan verschillende kinderen in verschillende vakken. Ik kan bijles geven op mavo vmbo havo en basisschool niveau. Zelf ben ik HBO- Verpleegkundige en het zit in me om andere te helpen. Ik ben goed met kinderen en ik heb veel geduld. Ik hoop dat ik u en uw kind kan helpen Groetjes Claudia

Ik heb een master in de geschiedenis met grootste onderscheiding behaald. Ik heb 3 jaren Frans-Latijn gevolgd aan de hogeschool. Ik ben echter geen gediplomeerd leerkracht. Ik studeerde in het middelbaar Latijn-Wiskunde (8uur) en wil gerust ook bijles geven in deze of andere vakken van het middelbaar. Ik vind het fantastisch om kinderen kennis en competenties aan te brengen en te begeleiden bij al hun vragen.

Ik ben een afgestudeerd docente Frans die werkzaam is binnen het middelbaar onderwijs. Ik maak graag gebruik van de moderne toepassingen van de twintigste eeuw om mijn onderwijs vorm te geven. Ik vind het belangrijk om samen met de leerlingen een plan te maken om zo het meeste uit het vak te halen.

2 talig opgevoed en meerdere jaren in duitsland gewoond.

Beste, Engels beheers ik zo goed als Nederlands. Mijn studie is ook in het Engels en beheerst de taal daardoor ook op medisch niveau. Ik kan u kinderen zeker een handje helpen met wat bijles. Met kleine stapjes komen we er allemaal, ik zelf ook. Liefs, Zohal
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@tophelp.be📨