
Ik ben dol op dieren heb zelf 5 geiten ook 6 kippen een haan 3 konijnen 3 katten en een hond. Als er beesten zijn moet ik ze altijd aaien.
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Tophelp.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@tophelp.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.

Ik ben dol op dieren heb zelf 5 geiten ook 6 kippen een haan 3 konijnen 3 katten en een hond. Als er beesten zijn moet ik ze altijd aaien.

Ik heb zelf een hond, een teckeltje. Hij is 3 geworden en steek er veel tijd in. Als mijn ouders niet thuis zijn blijf ik meestal bij hem en ligt bij mij in de zetel, we gaan veel gaan wandelen minstens een wandeling van 10-15 min. Elke hond moet zijn behoefte doen en zijn pootjes strekken. Ik heb een zeer goede band met dieren vooral honden, ze worden meestal snel gehecht aan mij omdat ik er dol graag mee omga.

ik zoek een leuke extra inkomen.Ik woon in Erpe.

Ik ben chelsey, 17jaar uit Zottegem. Ik ben graag bezig met dieren. Zelf heb ik ook honden en katten. Ik ga graag wandelen.

Hallo , Ik ben chloë 24 jaar ik ben altijd zot geweest van dieren ik heb zelf 7 vogeltjes thuis . Ik ga nu ook een opleiding dierenzorg gaan volgend aan de hoge School . Groetjes chloë

Hallo ik ben Floor, als je eens iemand nodig hebt voor op je huisdier te letten als je weg bent en je vind niemand, mag je me altijd contacteren! ik zal met veel plezier op je huisdier letten en te eten geven. ik zelf heb een hond en een kat thuis maar die doen niks naar andere dieren toe.

Je suis a votre disposition tous les jours de la semaine ou weekend ou vacance contacts moi

Hallo! Ik ben Femke Dieren vind ik geweldig ! Zelf heb ik al vanaf mijn geboorte samen gewoond en nog steeds met honden, knaagdieren. En ik zou ze niet meer kunnen missen! Hun gevoel voor avontuur en de liefde die ze tonen vind ik hart verwarmend

Ben een echte dierenvriend

* Ik ben Ciel , en ik ben 20 jaar. Ik woon in Hofstade. * Ik heb altijd al dieren gehad en ik ben dus opgegroeid met huisdieren * Ik zelf heb een hond (Jack Russel) deze is 11 jaar oud en hij heet Lowie. Deze heb ik zelf opgevoed. * Daarnaast heb ik ook een kat, deze heet Barry en hij is 2 jaar oud. Deze is ook volledig mijn verantwoordelijkheid * Ik heb ook ervaring met knaagdieren zoals hamsters en ik heb ook ervaring met zorgen voor vissen.
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@tophelp.be📨