Laurence, femme de ménage à Eeklo 9900
Het lijkt me wel handif als u hulp nodig hebt dan kan ik die altijd geven voor de tuin of verhuizing....
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Tophelp.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@tophelp.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.
Het lijkt me wel handif als u hulp nodig hebt dan kan ik die altijd geven voor de tuin of verhuizing....

Ik ben Yasmine en ik kan u helpen in het huishouden en met de kleine klusjes die moeten worden gedaan: zoals auto wassen of strijken. IK ben in veel dingen bereid.

Ik ben Arno 17 jaar oud , Woon sinds December 2015 in Aardenburg . Ik kom uit Brugge . Ik zoek een bijbaantje om wat centjes te verdienen . Ik heb een diploma hulpverlener bij het rode kruis & volg vanaf volgend jaar een opleiding als brandweerman . Ik zit op school in het VTI in Brugge & volg bouw , ik ben dus ook vrij handig en sta klaar om te helpen .

Hallo! Mijn naam is Hadiya Adam. Ik ben een betrouwbare en ervaren schoonmaakster met werkervaring in Egypte en Nederland. Als moeder van vijf kinderen weet ik hoe belangrijk netheid en orde zijn. Gronding en met oog voor detail. Ik heb gewerkt bij particulieren en als vrijwilliger bij dethon. Ik ben flexibel inzetbaar en leer snel. Mijn doel is om altijd een schone, frisse en verzorgde omgeving te creëren. Neem gerust contact op met mij!

Hallo Ik ben Anouk, 15 jaar. Ik heb wel al regelmatig bij iemands thuis geholpen. de afwas doen, brievenbus leegmaken, plantjes water geven, kasten schoonmaken, boodschappen doen, de was ophangen.. Ik doe het graag voor u! Neem gerust contact met me op.

Ik ben 53 j en woon in groot Assenede Heb ervaring Ben sociaal behulpzaam
Bonjour je m’appelle sougueh, je prote un travail comme aide ménagère. J’ai un petit expérience personnel.
Assende Trieststraat 21

Hallo, ik ben Ellis en ik wil graag wat geld verdienen met schoonmaken in andermans huis. Ik ben creatief, actief en help graag mensen die het nodig hebben.

Ik ben Dorine, 21 jaar en kom uit Lievegem. Ik ben huishoudhulp geweest bij Partena dus deze ervaring heb ik wel mee. Bij de tuinonderhoud niet, maar ik rij heel graag het gras af en sta altijd open om bij te leren.
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@tophelp.be📨