
Nassim, aide domicile à Sint-martens-leerne 9800
Heb hier best veel ervaring mee en zeker met instellen van dingen
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Tophelp.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@tophelp.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.

Heb hier best veel ervaring mee en zeker met instellen van dingen
Beste ouderen Ik ben mijn papa in 2015 verloren. Mijn papa was sedert 2006 verlamd aan zijn hele rechterkant door een hersenbloeding. Ik heb veel voor mijn papa moeten zorgen. Hij had hulp bij het aankleden, eten, toilet bezoek, wat ik het vond waar hij het hardste van genoot was gezelschap. Babbeltje slaan, Gezelschapsspelletjes spelen ect koesterde hij heel hard en ik vind dat andere oudere die geen familie of vrienden hebben er ook recht op hebben en als ik die persoon blij kan maken ...

Hallo, ik zal mij even kort voorstellen, Ik ben Oritrea, 19 jaar 20 worden in juni. Ik praat zeer graag, dus voor gezelschap bent u aan het juiste adres. Ik speel ook graag gezelschapsspelletjes. Natuurlijk kan ik ook koken of even de opkuis doen of boodschappen doen.
Ik ben spontaan, sociaal en altijd positief ingesteld.

Hallo! Ik ben Luna en woon in De Pinte. Ik doe ook boodschappen voor mijn oma en zou graag nog mensen helpen. Ik beschik over een eigen wagen en rijbewijs. Hopelijk kan ik jullie verder helpen!

Ik ben Leonie . Ik studeer dit jaar af in Gent in het vak fotografie. Ik speel piano. Heb 1 broer en een hond thuis. Wat ik ook doe, ik ben heel graag in gezelschap met andere. Twijfel dus zeker niet om mij te contacteren!

Hallo! Ik ben Anaïs en ben op zoek naar een fulltime of partime job. Ik hou ervan ouderen te helpen, ben je niet meer in staat voor uzelf en uw huisje te zorgen? Bel mij! Ik neem deze taken graag voor u over, ik wil ervoor zorgen dat u een zorgeloze oude dag hebt. Ik verzeker u ook een aangenaam gezelschap. Sta voor alles open, neem gerust contact op.
ik heb ervaring met het bezorgen van oudere mensen in een woonzorgcentrum, maar ben niet gediplomeerd:)

Hallo, mijn naam is Yasemin, 27 jaar en woonachtig in Gent. Ik ben iemand die gelukkig word als ik mensen kan helpen die het minder goed alleen kunnen of gezelschap willen. Positiviteit en een glimlach zo start ik elke dag mijn dag. Ik kan voor zowel oudere personen zorgen, als voor jongeren. Huis, tuin, klusjes, boodschappen, gewoon gezelschap. Ik heb nog geen ervaring als werkende kracht maar persoonlijk wel. Als u meer informatie wilt kan u contact op nemen.

Ik ben Dorine, 21 jaar en kom uit Lievegem. Ik heb 4jaar gestudeerd in de zorg, zowel in kinderdag verblijven als in woonzorgcentrums. Ik wil dan ook heel graag helpen in het dagdagelijkse leven zoals het huishouden, boodschappen, strijken, etc.., of gewoon voor een babbel bij een tas koffie en een koekje.
Ouderen vind ik mega schattig en zou hun graag willen helpen.
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@tophelp.be📨